Ільчук Оксана Степанівна

Oct162021

https://intellect.kpi.ua/profile/ios26 o.ilchuk@kpi.ua к.т.н., старший викладач кафедри “Охорони праці, промислової та цивільної безпеки”. Викладає навчальні дисципліни “Безпека життєдіяльності та цивільний захист” , “Охорона праці та цивільний захист” студентам НН ММІ, ФЕА, ФЕЛ, ЗФ. Проводить лекційні, практичні та лабораторні заняття.

Калінчик Віталій Васильович

May222018

http://intellect.kpi.ua/profile/kvv334 Народився в 1982 році. Закінчив Національний Технічний Університет України КПІ (ІЕЕ) за спеціальністю електротехнічні системи електроспоживання у 2006 році. Працював експертом в ДП “Український центр підтвердження відповідності “Промбезпека”. У 2019 році отримав науковий ступінь кандидата технічних наук. Охорона праці та цивільний захист  Робоча програма навчальної дисципліни (Силабус) Практичні роботи ПР1 «Мікроклімат робочої зони, оздоровлення повітряного середовища [...]

Ковтун Андрій Іванович

Jan272015

 intellect.kpi.ua/profile/kai55 Ковтун Андрій Іванович асистент кафедри “Охорони праці, промислової та цивільної безпеки, веде практичні заняття та лабораторні роботи з дісциплин “Безпека життєдіяльності”, “Основи охорони праці” та “Цивільний захист”

Землянська Олена Василівна

Oct302014

https://intellect.kpi.ua/profile/zov46 Старший викладач кафедри охорони праці, промислової та цивільної безпеки, викладає навчальні дисципліни: «Охорона праці та цивільний захист», «Екологічна безпека та цивільний захист» і «Безпека життєдіяльності та цивільний захист», проводить лекційні, практичні та лабораторні заняття.

Качинська Наталя Федорівна

Sep062014

intellect.kpi.ua/profile/knf старший викладач кафедри кафедри “Охорони праці, промислової та цивільної безпеки, веде практичні заняття та лабораторні роботи з дисціплин “Безпека життєдіяльності та цивільний захист”, “Охорона праці та цивільний захист”, “Екологічна безпека та цивільний захист”. kachynska.nataliia@lll.kpi.ua https://t.me/knf_opcb Сторінка автора в Scopus Сторінка автора в Orcid Сторінка автора в Google Академії Дистанційні курси на платформі «Сікорський» в [...]