Енергозбереження та промислова безпека: виклики та перспективи

May132020

Шановні учасники ІІI міжнародної науково-практичної конференції «Енергозбереження та промислова безпека: виклики та перспективи»! Щиро дякуємо всім за висловлену згоду прийняти участь у нашій конференції та за надіслані матеріали!

ПРОБЛЕМИ ОХОРОНИ ПРАЦІ, ПРОМИСЛОВОЇ ТА ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

Dec162019

ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ ДВАДЦЯТЬ ПЕРШОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ (з участю студентів) ПРОГРАМА ТА НАУКОВІ ПРАЦІ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ 18-20 листопада 2019 р.  

Двадцять перша Всеукраїнська науково-методична конференція “ПРОБЛЕМИ ОХОРОНИ ПРАЦІ, ПРОМИСЛОВОЇ ТА ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ”

Sep222019

ШАНОВНІ  КОЛЕГИ!  На КАФЕДРІ ОХОРОНИ ПРАЦІ, ПРОМИСЛОВОЇ ТА ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» з 18 по 20 листопада 2019 року відбудеться Двадцять перша Всеукраїнська науково-методична конференція “ПРОБЛЕМИ ОХОРОНИ ПРАЦІ, ПРОМИСЛОВОЇ ТА ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ”. 

ПРОБЛЕМИ ОХОРОНИ ПРАЦІ, ПРОМИСЛОВОЇ ТА ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

May302019

ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ ДВАДЦЯТОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ (з участю студентів) У збірнику представлено програму та наукові праці учасників Двадцятої Всеукраїнської науково-методичної конференції (з участю студентів) “Проблеми охорони праці, промислової та цивільної безпеки”, що відбулася у м. Києві 15-17 травня 2019 р.