Feb212024

Отримавши інформацію про нещасний випадок або гостре професійне захворювання, роботодавець зобов’язаний:

Jan292024

У студентів знизився рівень IQ до 102 балів, і тепер він став на такому ж рівні, що й у всього населення. Вчені зазначили, що інтелектуальний рівень студенства зменшується приблизно на 0,2 бала на рік.

ПРОБЛЕМИ ОХОРОНИ ПРАЦІ, ПРОМИСЛОВОЇ ТА ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

Nov212023

ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ (з участю студентів) ПРОГРАМА ТА НАУКОВІ ПРАЦІ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ 16 листопада 2023 р. Форма проведення конференції: 

Nov212023

Фахівці управління інспекційної діяльності у Запорізькій області роз’яснили особливості дистанційної роботи під час воєнного стану.

Nov132023

Космічні амбіції Ілона Маска призвели до поранень і травм шестисот співробітників його компанії та однієї смерті. Таких висновків дійшло агентство Reuters, провівши власне розслідування.

Nov102023

Українська Рада Бізнесу закликала Комітет ВР з питань економічної політики підтримати за основу та до другого читання (з доопрацюванням) законопроєкт №5837, яким передбачаються зміни до системи державного нагляду.

Oct312023

Кабмін України ухвалив Постанову про реалізацію пілотного проєкту із запровадження комплексної психосоціальної послуги з формування життєстійкості. Проєкт координуватиме Мінсоцполітики, він спрямований на підтримку та зміцнення психічного здоров’я українців.