ПРОБЛЕМИ ОХОРОНИ ПРАЦІ, ПРОМИСЛОВОЇ ТА ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ. ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ ШІСТНАДЦЯТОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ (з участю студентів)

Jun072017

Проблеми охорони праці, промислової та цивільної безпеки: Збірник матеріалів Шістнадцятої Всеукраїнської науково-методичної конференції (з участю студентів), м. Київ, 11-12 травня 2017 р. – К.: КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017. – 293 с.

У збірнику представлено програму та наукові праці учасників Шістнадцятої Всеукраїнської науково-методичної конференції (з участю студентів) “Проблеми охорони праці, промислової та цивільної безпеки”, що відбулася в м. Києві 11-12 травня 2017 р.

Наведено результати наукових досліджень у сфері охорони праці та безпеки на виробництві, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, методичні матеріали щодо викладання дисциплін “Основи охорони праці”, «Безпека життєдіяльності» та «Цивільний захист» у вищих навчальних закладах освіти.