Полукаров Юрій Олексійович

May142015

intellect.opcb.kpi.ua/profile/pyo7 доцент, к.т.н., доцент кафедри “Охорони праці, промислової та цивільної безпеки”, викладає навчальні дісциплини “Безпека життєдіяльності та цивільний захист” і “Охорона праці та цивільний захист”. Консультує з розділу “Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях” в дипломних роботах спеціалістів та магістерських дісертаціях.

Праховнiк Наталія Артурівна

Mar242015

intellect.opcb.kpi.ua/profile/pna7 доцент, к.т.н., доцент кафедри “Охорони праці, промислової та цивільної безпеки”, викладає навчальні дісциплини “Основи охорони праці” та “Охорона праці в галузі” студентам ФІОТ та ІПСА. Консультує з розділу “Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях” в дипломних роботах спеціалістів та магістерських дісертаціях.

Мітюк Людмила Олексіївна

Nov132014

intellect.opcb.kpi.ua/profile/mlo2 Мітюк Людмила Олексіївна, доцент кафедри охорони праці, промислової та цивільної безпеки, 1971 р.н. 

Гусєв Аркадій Миколайович

Nov132014

intellect.opcb.kpi.ua/profile/gam28 Матеріали з  дисципліни «ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ» для студентів ММІ Матеріали з  дисципліни «ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ» для студентів ІТС Матеріали з дисципліни «ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ» для студентів ММІ та ІТС (заочна форма навчання Практичні роботи з дисципліни «ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ» для студентів ММІ та ІТС (заочна форма навчання