ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ

КАФЕДРА ОХОРОНИ ПРАЦІ, ПРОМИСЛОВОЇ ТА ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» спільно з Міжнародною академією безпеки життєдіяльності запрошують Вас до участі у ХХХІ Всеукраїнській науково-методичній конференції «Проблеми охорони праці, промислової та цивільної безпеки», яка відбудеться в заочній формі 13 листопада 2024 року.

Кафедра охорони праці, промислової та цивільної безпеки запрошує всіх охочих на XXXІ Всеукраїнську науково-методичну конференцію з участю студентів «Проблеми охорони праці, промислової та цивільної безпеки», яка відбудеться у м. Київ 13 листопада 2024 року.

Мета конференції

Обмін важливою інформацією та досвідом у сферах охорони праці, цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та екологічної безпеки, аналіз ризиків у зазначених сферах та пошук рішень для їх мінімізації.

Тематичні напрями конференції:

• новітні технології та устаткування отримання, транспортування та збереження енергії;
  • промислова безпека сучасних технологічних виробництв;
  • новітні заходи і засоби з енергоменеджменту, екології, охорони праці та безпеки життєдіяльності людини;
  • інформаційні, управлінські, економічні аспекти безпеки життєдіяльності людини у сучасних умовах;
  • основні аспекти цивільного захисту;
  • шляхи вдосконалення цивільного захисту населення в умовах воєнного стану.

Місце проведення

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Форма участі – заочна.

До участі в роботі конференції запрошуються науковці Національної академії наук України, викладачі вищих навчальних закладів МОН України, члени Міжнародної Академії безпеки життєдіяльності, фахівці з питань енергозбереження, охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, екологічної безпеки, аспіранти та здобувачі вищої освіти.

Доповіді (статті) учасників конференції після редагування будуть опубліковані в науково-технічному збірнику матеріалів конференції. Вартість організаційного внеску за одну статтю (до п’яти авторів) становить 50 грн. Учасники конференції отримають електронний збірник наукових праць з доповідями і програмою конференції.

Матеріали для публікації та квитанцію про оплату просимо надсилати на адресу оргкомітету конференції polukarov@ukr.net.

Реквізити для оплати участі в конференції:

4149629343109591 Приват. Отримувач – Мітюк Людмила Олексіївна.

5375414118501245 Монобанк.

Важливо!!! У полі «Призначення платежу» обов’язково вказати «За публікацію тез (ПІБ)».

Основні етапи:

до 7 листопада 2024 р. – прийом матеріалів конференції;

до 11 листопада 2024 р. – складання програми конференції;

13 листопада 2024 р. – дата проведення конференції;

до 29 листопада 2024 р. – формування збірника матеріалів конференції;

до 31 листопада 2024 р. – розсилка збірника матеріалів і сертифікату конференції учасникам заходу

Сайт конференції: https://confopcb.iee.kpi.ua/index/index

Навчально-науковий Інститут енергозбереження та енергоменеджменту

Кафедра охорони праці, промислової та цивільної безпеки

Адреса оргкомітету:

03056, м. Київ, вул. Борщагівська, 115, навчальний корпус 22,

Телефон: (044) 204-96-87, (044) 204-82-30

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Левченко О. Г., докт. техн. наук, проф., зав. кафедрою Охорони праці, промислової та цивільної безпеки (голова)     levchenko.opcb@ukr.net

Полукаров Ю. О., канд. техн. наук, доц.  polukarov@ukr.net

Мітюк Л. О., канд. техн. наук, доц. luda2010703@gmail.com

ВИМОГИ ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ НА

XXXІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ “ПРОБЛЕМИ ОХОРОНИ ПРАЦІ, ПРОМИСЛОВОЇ ТА ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ” (з участю студентів)

Матеріли приймаються до 7 листопада 2024 року включно. Робочі мови конференції:  українська, англійська.

Обсяг доповідей – від 2 до 5 сторінок.

Відповідальність за зміст, оформлення і надання посилань на літературні джерела несуть автори.

В одну публікацію рекомендовано включати не більше 5 авторів.

Файли слід іменувати відповідно до прізвища першого автора, наприклад, «Петренко». Декілька статей в одному файлі не приймаються.

Керівникам студентських робіт: всі роботи зі студентами прохання ретельно переглядати та перевіряти на плагіат перед направленням на електронну адресу Оргкомітету!!! Матеріали з показником унікальності тексту менше 70 % до збірника включатися не будуть.

Вимоги до оформлення матеріалів. Розмір листа – А4 (210 х297 мм). Поля: верхнє –20 мм; нижнє –25 мм;  ліве –25 мм; праве –15 мм. Орієнтація – книжкова. Вирівнювання – по ширині. Шрифт – Times New Roman,14 pt для усього тексту, у т.ч. і формул. Заголовок – великими жирними літерами,14 pt, вирівнювання по центру. Список авторів –12 pt, жирними літерами, курсивом. Міжрядковий інтервал – одинарний. Рисунки та таблиці не мають виходити за межі вказаних полів.

Стаття повинна мати наступні змістовні елементи: анотації на українській та англійській мовах з переліком ключових слів на двох мовах; вступ; аналіз стану питання; мету; методики, матеріали і результати досліджень; висновки; літературу тощо.

Увага!!! Оформлення бібліографічного опису у списку використаних літературних джерел слід виконувати згідно вимог ДСТУ 8302:2015 або APA.

Матеріали, які не відповідають висунутим вимогам до публікації або надійшли до редакції після 7 листопада – розглядатися не будуть.

Матеріали конференції приймаються у авторській редакції мовою оригіналу. Відповідальність за фактичні помилки, достовірність і точність інформації, автентичність цитат, плагіат, правильність фактів та посилань несуть автори.

Редакційна колегія може не поділяти точки зору авторів.

Вимоги до оформлення матеріалів