Oct162024

Міжнародна Академія безпеки життєдіяльності | Кафедра охорони праці,  промислової та цивільної безпеки

МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

10 жовтня відбулось засідання Президії Міжнародної Академії безпеки життєдіяльності (МАБЖД).

Президент Академії Олег Левченко ознайомив присутніх з порядком денним.

Були розглянуті питання обрання нових членів Академії, обрання члена Академії до Президії МАБЖД та інші організаційні питання.

Новими членами Академії обрано:

-        докторку технічних наук, професорку Жешувського політехнічного університету (Польща) Барбару Тхужевську-Цесляк;

-        докторку технічних наук, професорку Хмельницького національного університету Галину Станіславівну Калду.

До складу Президії Академії рекомендовано обрати на загальних зборах МАБЖД члена Академії – кандидатку технічних наук, доцента Національного університету «Чернігівська політехніка» Наталію Миколаївну Денисову.