Міжнародна науково-практична конференція «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ПРОМИСЛОВА БЕЗПЕКА: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Jun032020

2 червня 2020 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у режимі відеоконцеренції відбулась Міжнародна науково-практична конференція «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ПРОМИСЛОВА БЕЗПЕКА: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

У ній прийняли участь 78 науковців (21 доктор технічних наук, 30 кандидатів та 2 член-кореспонденти НАН України) з різних країн світу: Азербайджан, Канада, Іспанія, Швейцарія, Норвегія Німеччина,  Філіппіни, Японія, Італія,  Бразилія Болгарія, республіка Гамбія.

Було представлено 40 доповідей.

Зі вступним словом виступив директор Інституту енергозбереження та енергомененджменту С. П. Денисюк.