Jun012019

Всеукраїнські студентські олімпіади з дисциплін та спеціальностей у  2015-2016 н.р. (перелік олімпіад) | НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЗАПОРІЗЬКА  ПОЛІТЕХНІКА»

На кафедрі проводяться Олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці»

2017 рік  І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці», 22 лютого.

Прийняли участь 65 студентів з 9 факультетів університету.

I призове місце

Призер  Колочинська В.В. ІЕЕ (ОЗ 71мп)

I призове місце ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці» 25-26 квітня 2017, м.Луцьк (ЛНТУ)

Призер – Колочинська В.В. ІЕЕ (ОЗ 71мп)

2018 рік

Дата проведення 28.02. 2018р. відповідно до Наказу  № – 1/75 від 27.02.2018

Прийняли участь 78 студентів з 11 факультетів університету

Призер Колочинська В.В. ІЕЕ (ОЗ 71мп) I призове місце I етапу

IIІ призове місце ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці» Колочинська В.В. ІЕЕ (ОЗ 71мп)

19-21 квітня 2018, м.Луцьк. (ЛНТУ)

2019 рік

Дата проведення 20.03. 2019р. відповідно до Наказу  № – 1/102 від 18.03.2019

Прийняли участь 84 студентів з 10 факультетів університету.

Призер  Студент гр. МВ-61 (ВПІ)  Бардовський Богдан. (I призове місце у I етапі)

II призове місце у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці», 16-18 травня 2019 року у Луцькому національному технічному університеті Студент гр. МВ-61 (ВПІ)  Бардовський Богдан.

I призове місце за сумарну кількість балів представників університету Бардовський Богдан, МВ-61 (ВПІ), Омельченко Ірина, СТ-61 (ВПІ), Калашник Тетяна ДМ-61

(ФЕЛ).

2020 рік

Дата проведення 27.02. 2020р. відповідно до Наказу  № – 1/72 від 24.02.2020

Прийняли участь 78 студентів з11  факультетів університету.

Призер  (1 місце) Тараба Максим (ІЕЕ)

.

2021 рік.

12 квітня 2021 року на кафедрі ОППЦБ  згідно  Наказу  НОН 60/2021 від 15.03.2021 була проведена відкрита університетська студентська олімпіада з дисципліни “Основи охорони праці”.

Для участі в Олімпіаді зареєструвалося 94 студенти з 10 факультетів / інститутів університету.

З відповідями надійшло 82 роботи.

За результатами оцінювання робіт визначені переможці Олімпіади.

Перше місце  (94 бали)   - Пелипенко Вадим Олександрович, ФБТ, БМ – 81 (керівник Гусев А.М.).

Друге місце (93 бали) -  Дубченко Любов Сергіївна, ВПІ, СТ-81 (керівник    Мітюк Л.О.)

Близнюкова Анастасія Дмитрівна, ІТС, ТС-81(керівник Землянська О.В.).

Третє місце (92 бали) – Тимофеєв  Евгеній Максимович, ІТС, ТС-81 (керівник Землянська О.В.).

Четверте місце (90 балів) – Гериш Володимир Михайлович, ФЕА, ЕП-82   (керівник    Мітюк Л.О.)

В 2022 році Олімпіади не було.

12-15 травня 2019 року відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності», у якому студент              гр. ПО-81мп приладобудівного факультету Пашков Ростислав Андрійович посів перше місце (керівник – ст. викл. каф. ОППЦБ Пятова А.В.).

Олімпіада проводилась на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності; було оцінено практичний досвід та навички надання домедичної допомоги учасників.

До Університету прибули 122 студенти та курсанти із 52 закладів вищої освіти України, щоб взяти участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Вже втретє учасників олімпіади приймали на базі кафедри промислової безпеки та охорони праці (зав. кафедри – к.х.н., доц. Мірус О.Л.) Навчально-наукового інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Залежно від специфіки ЗВО учасників розподілили на групи, в кожній з яких було визначено переможців першого, другого й третього ступенів.

Змагання проходили у два тури. Під час першого учасники виконували 70 тестових завдань, вирішували дві задачі та розв’язували логічний кросворд. У другому турі виконувались практичні завдання з надання домедичної допомоги, – для демонстрації засвоєння теоретичних знань та рівня практичних навичок.

Завдання практичної частини містили  дві ситуаційні задачі: реанімаційні заходи та надання домедичної допомоги при порушенні основних життєвих функцій організму та травмах. При оцінюванні відповідей на завдання ІІ туру висококваліфіковане та компетентне журі зважало на правильність і швидкість надання допомоги, а також креативність у вирішенні завдання.

Учасники показали високий рівень знань, здобувши безцінний досвід; усі з великою цікавістю розв’язували надані їм завдання.

Ректор Університету, професор Мирослав Коваль, на церемонії закриття у вітальному слові подякував всім, хто взяв участь в Олімпіаді, і зазначив, що дуже важливим є те, що ми не байдужі  до питань безпеки життєдіяльності. Він побажав присутнім доброго здоров’я, миру, любові та безпеки у кожному дні.

Окрім дипломів, усі учасники отримали грамоти, подарунки від спонсорів олімпіади, безцінний практичний досвід та незабутні враження від перебування у Львівському державному університету безпеки життєдіяльності.