ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з цивільного захисту

Apr022018

Відгук  учасника

ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з цивільного захисту

22 березня 2018 року в Національному авіаційному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Цивільний захист». У ньому взяли участь 95 учасників із 32 ЗВО України, у тому числі, і три студента Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Учасників було поділено на п’ять груп, згідно зі спрямуванням відповідних вищих навчальних закладів. Так, студенти КПІ ім.Ігоря Сікорського потрапили до категорії “технічні ВНЗ“, де їм було запропоновано вирішити протягом трьох годин практичне завдання та скласти комп’ютерний тест. Практичне завдання було представлене у вигляді задачі, надані методичні матеріали до її виконання. Вирішення такого завдання зводилось до підстановки чисел у задані формули, що, звісно, не викликало жодних проблем у студентів технічного напряму. А ось тест – навпаки, видався досить складним. Він складався з 50-ти теоретичних питань і вимагав від учасника глибоких пізнань матеріалу. Саме тест віддалив їх від бажаної перемоги.

І хоча студенти КПІ ім.Ігоря Сікорського не посіли призові місця, ними була відмічена наявність приємної змагальної атмосфери та стійкого бажання, щоб майбутні учасники від кращого технічного університету країни прославили його ще в одному напрямі.

   Владислав Сарнацький, 5 курс, гр.ІП-71мн, ФІОТ, КПІ ім.Ігоря Сікорського

You can follow any responses to this entry through the RSS feed. Both comments and pings are currently closed.

Коментування заборонено.