ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Mar052024

Кафедра охорони праці, промислової та цивільної безпеки запрошує всіх охочих на XXX Всеукраїнську науково-методичну конференцію з участю студентів «Проблеми охорони праці, промислової та цивільної безпеки», яка відбудеться у м. Київ 15 травня 2024 року.

Мета конференції

Обмін важливою інформацією та досвідом у сферах охорони праці, цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та екологічної безпеки, аналіз ризиків у зазначених сферах та пошук рішень для їх мінімізації.

Тематичні напрями конференції:

новітні технології та устаткування отримання, транспортування та збереження енергії;

промислова безпека сучасних технологічних виробництв;

новітні заходи і засоби з енергоменеджменту, екології, охорони праці та безпеки життєдіяльності людини;

інформаційні, управлінські, економічні аспекти безпеки життєдіяльності людини у сучасних умовах;

основні аспекти цивільного захисту;

шляхи вдосконалення цивільного захисту населення в умовах воєнного стану.

Місце проведення

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Форма участі – заочна.

До участі в роботі конференції запрошуються науковці Національної академії наук України, викладачі вищих навчальних закладів МОН України, члени Міжнародної Академії безпеки життєдіяльності, фахівці з питань енергозбереження, охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, екологічної безпеки та здобувачі вищої освіти.

Доповіді (статті) учасників конференції після редагування будуть опубліковані в науково-технічному збірнику матеріалів конференції. Вартість друкованого видання однієї статті (до п’яти авторів) становить 50 грн. Учасники конференції отримають електронний збірник наукових праць з доповідями і програмою конференції.

Матеріали для публікації та квитанцію про оплату просимо надсилати на адресу оргкомітету конференції polukarov@ukr.net.

Реквізити для оплати участі в конференції:

4149629356150466 Приват. Отримувач – Мітюк Людмила Олексіївна.

5375414118501245 Монобанк.

Важливо!!! У полі «Призначення платежу» обов’язково вказати «За публікацію тез (ПІБ)».

Основні етапи:

до 30 квітня 2024 р. – прийом матеріалів конференції;

до 10 травня 2024 р. – складання програми конференції;

15 травня 2024 р. – дата проведення конференції;

до 31 травня 2024 р. – формування збірника матеріалів конференції

до 5 червня 2024 р. – розсилка збірника матеріалів і сертифікату конференції учасникам заходу

Сайт конференції: http://confopcb.iee.kpi.ua

Навчально-науковий Інститут енергозбереження та енергоменеджменту

Кафедра охорони праці, промислової та цивільної безпеки

Адреса оргкомітету:

03056, м. Київ, вул. Борщагівська, 115, навчальний корпус 22,

Телефон: (044) 204-96-87, (044) 204-82-30

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Левченко О. Г., докт. техн. наук, проф., зав. кафедрою Охорони праці, промислової та цивільної безпеки (голова)     levchenko.opcb@ukr.net

Полукаров Ю. О., канд. техн. наук, доц.  polucarov@ukr.net

Мітюк Л. О., канд. техн. наук, доц. luda2010703@gmail.com

РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ:

О. Г. Левченко, докт. техн. наук, проф., зав. каф. ОППЦБ – головний редактор;

Ю. О. Полукаров, канд. техн. наук, доц. – заступник головного редактора, науковий редактор

Приклад оформлення матеріалів