Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського співпрацюватиме з Державною службою з питань праці.

Jan242023

19 січня в КПІ ім. Ігоря Сікорського під головуванням ректора М.З. Згуровського відбулась зустріч співробітників університету з керівництвом Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

Були присутні:

начальник Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Роман Семчук,

директор навчально-наукового інституту енергозбереження та ергоменеджменту Сергій Денисюк,

завідувач кафедри охорони праці, промислової та цивільної безпеки Олег Левченко,

завідувач відділу охорони праці КПІ Андрій Глушко.

Було підписано меморандум про співпрацю КПІ ім. І. Сікорського з Держпраці України.