Пам’яті Бориса Євгеновича Патона!

Aug202020

Результат пошуку зображень за запитом

Пішов з життя український та всесвітньо визнаний видатний вчений, велика та шляхетна людина – Борис Євгенович Патон.
Співробітники кафедри охорони праці, промислової та цивільної безпеки КПІ ім. Ігоря Сікорського і, власне, завідувач кафедри О. Г. Левченко, який 35 років відпрацював у Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона і особисто часто спілкувався з Борисом Євгеновичем у питаннях охорони праці,

пам’ятають ті найкращі часи співпраці кафедри з науковим відділом проблем охорони праці та екології у зварювальному виробництві Інституту електрозварювання.  Цей відділ був створений з ініціативи Бориса Євгеновича Патона, який вважав охорону праці, одним з найважливіших питань для всіх галузей промислового виробництва. У результаті такої співпраці було створено наукові основи охорони праці у зварювальному виробництві, новітні методи та засоби захисту зварників від шкідливих та небезпечних виробничих факторів. Дослідження за цим науковим напрямком виконуються і сьогодні на кафедрі.

Кафедра охорони праці, промислової та цивільної безпеки КПІ ім. Ігоря Сікорського з великою скорботою висловлює співчуття рідним, близьким Бориса Євгеновича та усьому
науковому світу.